Hokalovi Blog

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Zamír  
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Szerep
ghxyDátum: Péntek, 2011.10.21, 19:57 | Üzenet # 76
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Szinte beleláttam Stranger fejébe.
-Nincs szándékom gyilkolni-mondtam higgadtan, és megkerültem. Hirtelen nagyn kellemes illat csapta meg az orromat... Valahol ettem ilyet... Alma! A legelső ember tarisznyájában! Odaléptettem a gyanútlan kétlábú mellé, és gyorsan levettem a válláról az almával tele lévő tarisznyát. Az emberek döbbenten néztek rám.
A zsákkal a számban peckesen ellépdeltem Stranger és Angel mellett, majd fölbicegtem a dombra az eddig még nekem ismeretlen kanca mellé, Pirkadathoz. Ledobtam a zsákot, és elvettem a számmal egy almát.
-Nem kértek?-kérdeztem a többieket.

Hozzáadva (2011-10-21, 10:57 PM)
---------------------------------------------
*nagyon7

 
ZamírDátum: Péntek, 2011.10.21, 19:59 | Üzenet # 77
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Felvetettem a fejem,majd arrébb húzódtam az emberektől.Végignéztem a többieken,majd amikor már biztos volt,hogy nem tudok velük mit kezdeni,elügettem a távoli kis dombomra.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
Connemara06Dátum: Péntek, 2011.10.21, 20:10 | Üzenet # 78
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
-Oké odébb megyünk,biccentettem Zafír felé-Igazad van.

Hozzáadva (2011-10-21, 11:09 PM)
---------------------------------------------
-Kérnék egyet én is mert egyszer én is ettem ilyet!Mondtam.-Répát ettetek már?Az is nagyon ízletes.


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
BocipaciDátum: Péntek, 2011.10.21, 20:19 | Üzenet # 79
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Röhögtem egyet (mármint mint lovas kifejezés, nem mint a nevetés) és reméltem, hogy Stranger reagál rá... Az emberektől úgy 50-, strangertől 10 méterre álltam.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ghxyDátum: Péntek, 2011.10.21, 20:54 | Üzenet # 80
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
-Óh, répa! Imádom :)-mosolyogtam-Azzal csalogattak minket anyuval arra a borzalmas farmra... Mmm de finom volt-mondtam Angelnek-Nyugodtan vegyél-toltam hozzá közelebb az orrommal a tarisznyát.

"Why so serious?"
 
Connemara06Dátum: Péntek, 2011.10.21, 21:21 | Üzenet # 81
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
-Köszi!Mondtam almát ropogtatva.-Ti keveredtetek már homokviharokba mert én jó párszor!

Hozzáadva (2011-10-22, 0:21 Am)
---------------------------------------------
-Tudod mit vettem észre Zafír?Azt hogy mi lóbarátnők lettünk! :)


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Péntek, 2011.10.21, 21:31 | Üzenet # 82
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
-Homokvihar? Jaj neee... Csak istállóból láttam, de úgy is borzalmas volt :\-mondtam megborzongva.
-Amúgy tényleg :) Igazad van Angel chraspha


"Why so serious?"
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 13:08 | Üzenet # 83
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
(Nem úgy... Mondom lónyelven. xD)

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 13:23 | Üzenet # 84
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
[Akkor nem tudom,lónyelven mit jelent a röhögés xD]

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 13:44 | Üzenet # 85
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
(Ilyennn... Öööö... Nem hallottál még pacit köszönni a gazdájának? Egy nagyon halk "hehehe" -re emlékeztető hang... xD Nagyon cuki. :3)

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 13:50 | Üzenet # 86
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
[Jaaa,akkor már tudom,mire gondolsz!xD]
Odalépdeltem Zápor mell..(akkor az előző üzim töröltem)


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Szombat, 2011.10.22, 14:52 | Üzenet # 87
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
(Boci: jujj a röhögés az tényleg cukk :3 A lovardában majdnem az összes ló így köszön szinte mindenkinek, nekem is :3 Egy pónié és egy lóé a legcukibb, mondjuk ők a kedvenceim ^^)
Lefeküdtem a homokra.
-Mmm, milyen puha!-mondtam és egy jó kiadós hempergésbe kezdtem. Szerencsére már nem fájt a lábam, talán egy vagy két napja, hogy megtámadott a puma. Legurultam (értsd: szórakozásból gurultam xD) a dombról, majd felálltam. A kis tavacska vizében megmostam a lábamat, majd felkaptattam újra Angel mellé. Elnéztem a távolba.
Milyen gyönyörű a sivatag!-gondoltam. Mélyen beszívtam a levegőt, és továbbkémleltem a végtelen homoktengert. Ám megakadt a szemem valamin. A közelben füst volt. Hátranéztem. Stranger és Zápor nagyon elmélyültek a beszélgetésben. Hangtalanul leosontam, és megkezdtem utamat a füst felé. Angel csak nézett utánam, de nem szólt. Szememmel üzentem neki, hogy ne mondja el, hova megyek. Aztán ügyetlenül lépdelve, olyan gyorsan, ahogy csak tudtam, elindultam.
Kb. két nagy bucka után, egy kanyon alján megláttam a tüzet. Innen jött a füst. Nem látok senkit, gondoltam lemegyek körülnézni! Mikor a tűzhöz értem, éreztem valamit. Emberszagot! Megfordultam. Három lány állt mögöttem, döbbenten, hogy mit keresik itt, és hogy milyen rossz állapotban van a lábam. Világos volt számukra, hogy nem tudok tenni ellenük semmit, így leszorítottak a földre. Rémülten forgattam a szemem. Mit csinálnak? Egy lány leszorított, egy másik pedig dolgokat adott a harmadiknak, aki ügyködött valamin a lábammal. Egy vödör tiszta vízzel (tisztább mint az oázisnál) és az azzal beáztatott ronggyal áttörölték a lábamat. Nyilván gondosan letisztították, majd bekötötték. Pont olyan szorosra, ahogy kell. Utána megsimogattak, megnyugtattak, és szabadon eresztettek. A kötésnek köszönhetően lassan ügetni tudtam. Végül fölrogyadoztam a dombra. Megráztam magam. A kötés mindenkinek feltűnt volna, ha nem dugdosom... Ám így is jól látszott a lányok gondos munkája.
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 15:13 | Üzenet # 88
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Megfordultam,és elindultam az oázis sűrűbb része felé,ahol a hátamat érte már a fű(vagyis átlag méretű lovak nyak kinyújtva láttak csak ki belőle),majd miután beügettem,leheveredtem egy bokor tövében és annak az ágainak támasztottam a fejem.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Szombat, 2011.10.22, 15:22 | Üzenet # 89
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Megkönnyebbültem. Jahj, ha észrevennék a kötést :$ Bajban lennék. Stranger nem látta, ha Zápor se fogja megpillantani, mentve leszek.

"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 15:35 | Üzenet # 90
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Hirtelen eszembe villant egy régi emlékkép:a nagy sivatagban voltam,tlem nem messze sziklák sorakoztak,én pedig mások számára kiábrándító iramban galoppoztam el mellettük. Szemem felvillant,majd feltápászkodtam,és kimentem a fűből,majd elkezdtem kiügetni az oázis hatóterületéről.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:10 | Üzenet # 91
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Napok óta csak halkan vezetgettem a ménest. Mielőtt a kősivatagból az óázisba értünk, talán még fél óra sem telt el. Hirtelen emberzsagot éreztem. (Ghxy kötésének szaga)
- Stranger... - Lépkedtem a vezérménhez. - Te is érzed ezt a szagot? - Akaratlanül is felpipáltam, hogy jobban érezzem a szagot.


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:12 | Üzenet # 92
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Igen-feleltem. Körbenéztem,ám egy kétlábút sem láttam.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:24 | Üzenet # 93
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Valahol itt lehetnek... Magas a fű, abban elbújhattak is akár...

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
Connemara06Dátum: Szombat, 2011.10.22, 16:26 | Üzenet # 94
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Észrevettem Zafír kötését a lábán.Oda súgtam neki:
-Te te elmentél az emberekhez akik ezt a kötést rád tették?Mi lett volna ha a vezérmén vagy a vezérkanca észre vesz?Lehet hogy kitiltanak a ménesből mert még ide hívod az embereket.suttogtam.-El ne mond ezt nekik!


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:26 | Üzenet # 95
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Utánanézzek?-kérdeztem,és a ménes felé fordultam.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:36 | Üzenet # 96
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Tudtam, hogy Stranger igazából csak költői kérdést tett fel, így nem is válaszoltam, de ennek ellenére tudtam, hogy nehéz lesz kideríteni.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:39 | Üzenet # 97
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
A hallgatását helyeslésnek vettem,mint mindig,így gyors ügetésbe elindultam a magas fű felé.Görcsbe rándult a gyomrom,ha belegondoltam,vagy fél óráig ott feküdtem védtelenül,de aztán elterelve gondolataim próbáltam valamit meglátni a fűben,hogyha egyáltalán van ott valami.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:42 | Üzenet # 98
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Visszasúgtam Angelnek-Nem én akartam. Leszorítottak és ezt a valamit rám rakták. Le is szeretném venni, de nem tudom-kapirgáltam meg a kötés szélét. Hirtelen rossz érzésem támadt-Angel... Szerintem megérezték a szagát. Nagyon erős. Pfuj de büdös!-fintorogtam. Patadobogást hallottam. Megrémültem. Biztos Stranger az...
Ó ne... Kétségbeesetten rángattam a fogammal a kötést, de sikertelenül. Mire pár fecni lejött belőle, tudtam, késő...
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:45 | Üzenet # 99
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Majdnem belerohantam a két kancába.Hátrébb léptem,és rájuk néztem.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szombat, 2011.10.22, 16:46 | Üzenet # 100
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Strangert követtem, és a félelem szagát is megéreztem.
- Stranger! Itt van... - Mondtam a ménnek.
(Ez egy kis plusz idő is Zafírnak)


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Keresés: