Hokalovi Blog

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Zamír  
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Szerep
BocipaciDátum: Hétfő, 2011.10.17, 20:29 | Üzenet # 1
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
JÁTÉK ELŐTT OLVASD EL A SZABÁLYOKAT! - Köszönöm.

---
A káromkodás minden mértékben tilos! Az írásjelek száma ne haladja meg a hármat, de végesetben is csak az öt a megengedett! Káromkodni, illetve jó ízlést sértő, vagy rasszista megjegyzést tenni szintén tilos!

Jó fórumozást!


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 16:43 | Üzenet # 2
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Büszkén figyeltem a cserjéket kopaszító ménesemet. Már egy éve voltunk én, és Stranger a ménes vezérpárja. A megpróbáltatások rég véget vetettek, bár gyanús volt, hogy emberek naponta jönnek le kattogó izékkel (fényképezőgép), csoportosan, és órákig bámulnak minket... Már lassan oda merek menni hozzájuk...

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 16:52 | Üzenet # 3
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Egy dombon álltam és fejemet lehajtva napoztam.Most is ugyanazon a helyen álltam,ahol már egy ideje mindig:az emberektől lehető legmesszebb lévő ponton,ahonnan még jól lehet látni a ménest.Engem jobban irritáltak a kétlábúak,mint Záport,de ezt általában leplezve csak arrébb baktattam a "dombomra".

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:03 | Üzenet # 4
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Tustam jól, hogy Stranger megfontoltan cselekedett, így az emberekért se rajongott. De én kíváncsi voltam, és nap mint nap az emberektől úgy tíz méterre pihengettem. Ha valaki megkérdezi, miért teszek így, végesetben azt mondom, hogy őrködök...

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:06 | Üzenet # 5
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Leügettem a földkiemelkedésről,majd besétáltam a többiek közé leellenőrizni,hogy minden rendben van e,majd utána Zápor felé mentem.Úgy húsz méterre tőlik megálltam és az embereket figyeltem.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:14 | Üzenet # 6
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Az unalmas nappal folytatódott mindaddíg, amíg meg nem láttam ló szerű, szőrös állatokat...
Rögtön odavágtattam, és egy csikó modorával lelkesen felmértem.
- Szia? Te mi vagy? Mi az a púp a hátadon?
Az állat csak bambán pislogott rám, és ekkor vettem észre, hogy... Egy. Az emberekhez közelebb mentem. Kettő. Azon az állaton ült egy ember.
A másodperc töredéke alatt a meglepedtségtől dúlva sprinteltem Strangerhez, és rögtön mögé, illetve mellé áltam, amolyan... "Védj meg!" arckifejezés ült ki arcomra.


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:16 | Üzenet # 7
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Veled meg mi történt-néztem meglepetten Záporra,majd az emberekre.-Bántottak?-ebben az esetben még magam is a közelükbe mentem volna,hogy messzebbre kergessem őket valamilyen módon,de reméltem,hogy társam egyszerűen csak megijedt valamitől.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:24 | Üzenet # 8
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Dehogy... - Nem szerettem volna többet mondani, hiszen ő is látta, én pedig nem szerettem volna hülyének tűnni.
- Viszont el kéne üldöznünk egy ellenséges lovat. (A tevét. xDDD)


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:26 | Üzenet # 9
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
(xD)
-Hát,két lehetőségünk van...vagy te mész oda,és üldözöd el az egész brigádot vagy hagyjuk az egészet a fenébe...egyébként nem tűnik ellenségesnek,az én szememben csak szerencsétlennek és lassúnak...


Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:27 | Üzenet # 10
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Miből gondolod? És ha csak tetteti?

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:34 | Üzenet # 11
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Elég megnézni a szemét-feleltem higgadtan és végignéztem az embereken.-Engem ők jobban izgatnak.Remélem,nem akarnak semmit se a ménestől.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:38 | Üzenet # 12
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
-Rendben van. De ők hetek óta minden nap kijárnak ide, és sohase ártottak nekünk, ez a párosújjú szőrdarab meg még nem volt itt. (xD)

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:41 | Üzenet # 13
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Rásandítottam és egy kis huncutság bujkált a szememben.-Akkor gyere,ismerkedjünk meg vele!-húzogattam meg a sörényét.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:42 | Üzenet # 14
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Úgysem mered! - Pimaszul kerülgettem Strangert.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 17:57 | Üzenet # 15
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Na gyere!Ha te is jössz,odamegyek,de ha bármelyik két méternél közelebb jön,akkor azt felrúgom vagy eltűnök...-követtem a tekintetemmel.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 18:07 | Üzenet # 16
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Mondtam, hogy nem mered. - Ke4llemes tempóban pékedtem az ámuló sereg felé..

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 18:11 | Üzenet # 17
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Jól van na!-csóváltam a fejem,majd utánaügettem és mellette sétáltam,ám közben gyanakvóan figyeltem az embereket,fülemet tarkómra lapítva úgy,hogy bármikor képes legyek kitérni a kezeik elől.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 18:15 | Üzenet # 18
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Túl óvatos vagy. - Súgtam hátra. (Valaki játszhatna embört, egy fiatal lányt... xD Egy nem mi. xD)

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.18, 18:16 | Üzenet # 19
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Az sosem árt-feleltem halkan.Az embertömeg szétnyílt előttünk és elindultunk a púpos állat felé.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
Connemara06Dátum: Kedd, 2011.10.18, 18:50 | Üzenet # 20
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Ahogy közelebb érek észre veszek egy ménes.Megláttam egy lovat aminek hátán púp volt.
-vajon mi az?Kérdezem magamtól.Nem messze tőle egy szürke lovat veszek észre aki mögött egy másik van.Megkérdezem tőlük:
-Kik vagytok?Beléphetek a ménesbe?


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 19:05 | Üzenet # 21
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Kérdőn néztem Strangerre... Annyira el voltunk foglalva az emberekkel, és a furcsa púpos hátú lóval, hogy nem figyeltünk másra.
- Stranger, ha őt nem vettük észrte, a ménesre sem figyeltünk... - A mondat figyelem elterelő volt, igazából arra vártam, hogy döntsön az új ló sorsáról...


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
glogobabaDátum: Kedd, 2011.10.18, 21:16 | Üzenet # 22
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Már órák óta kóborlok,mióta elhagytam a legutóbbi szállásomat,egy aprócska oázist.Ott szerencsére az emberfajzatokat nem érdekeltem,hiszen a falu mind a hat házánál (!!) legalább 2 ló is volt.Náluk még a gyereknek is egy egész ménese van-gondoltam.Aztán később,éjszaka szinte szellemként elhagytam az utolsó civilizált helyet. Most már erősen tűzött a nap,én pedig erősen fájlaltam a mellső bokámat a sok ügetéstől,gyaloglástól.Aztán hirtelen ismerős hangokra lettem figyelmes: Csak nem lovak?? Méghozzá szabadon!!-gonoltam,de amint ez elhagyta az agyamat,rájöttem mi is ez: Ez egy szabadon élő (!!) ménes! Óvatosan közelítettem feléjük.
 
ghxyDátum: Szerda, 2011.10.19, 06:22 | Üzenet # 23
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Prüszkölve megráztam a fejem, és elügettem a kis homokbuckától. Pár hete vándorlok talán...? Mindegy, az a lényeg, hogy elhagytam egy kis falucskát. Hirtelen megláttam egy másik lovat, amint egy szőrös, púpos izé felé közeledik... Vagyis... Két ló??? Merészen felnyerítettem. Tudtam, hogy a szőrös dombon emberek ülnek, de nem érdekelt. Ha van itt más ló is, akkor nekem is itt a helyem! Lendületesen ügetni kezdtem az egyedül lévő kanca felé. Tudtam, ő nem bánt, de illetlenségnek gondoltam, hogy egyszerűen elügessek mellette arra, amerre ő is akar. Így hát megálltam mellette.
 
BocipaciDátum: Szerda, 2011.10.19, 12:23 | Üzenet # 24
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Úgy tűnt, legújabb rejtekhelyünket sok más ló is felkeresi, hiszen sok más lóba is belebotlottunk. Strangerre néztem. Mi a vélemény erről?

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
BocipaciDátum: Szerda, 2011.10.19, 12:24 | Üzenet # 25
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Újabb lovatvettem észre, de ő elbújni próbált, egy másik pedig kommunikálni szeretett volna, a harmadik pedig itt állt előttünk. Eddíg nem volt ekkora lóforgalom. Van összefüggés az emberekkel?

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Keresés: