Hokalovi Blog

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Zamír  
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Szerep
Connemara06Dátum: Szerda, 2011.10.19, 15:53 | Üzenet # 26
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
-Titeket hogy hívnak?
-Engem Angelnek.


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Szerda, 2011.10.19, 16:15 | Üzenet # 27
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Éberen figyeltem a szőrös dombot. A szemem sarkából azért a két másik lovat is néztem, a kanca meg amúgy is mellettem állt, szóval ha nem akartam volna, sem tudtam őt figyelni. Hirtelen mintha megingott volna a miniszőrös-domb. Az egyik ember valami kötelet vett elő? Talán a villogó dobozkát, amelyik ha ránk néz, fehéren felvilágít? Nem tudtam megmondani. Csak azt, hogy motoszkált egy tarisznyában...

Hozzáadva (2011-10-19, 7:15 PM)
---------------------------------------------
Gyanakodva horkantottam a kanca felé, akit ezek szerint Angelnek hívnak. Vajon nekem IS mondta?

 
BocipaciDátum: Szerda, 2011.10.19, 16:18 | Üzenet # 28
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Nem válaszoltam a lónak... Unott arcal tovább álltam, ugyanis így is sok időt vesztegettünk. Az emberek éprtetlenkedve álltak... Folytatni szerettem volna az akciót, de végül úgy döntöttem, csendesebb hlyre akarok menni. Észrevétlenül ellépkedtem a kősziklák mögé.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szerda, 2011.10.19, 16:51 | Üzenet # 29
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Amint Zápor eltűnt mellőlem,megmerevedtem.Az emberek körbe vettek,így felágaskodtam,mire azonnal hátrébb álltak,ezzel esélyt kaptam a menekülésre.Kivágtattam a sokaságból,majd a két idegen kanca felé ügettem.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:03 | Üzenet # 30
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Lefeküdtem egy szikla árnyékában, és eltűnődtem... Milyen unalmasan telnek a napjaink...

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:05 | Üzenet # 31
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Inkább leügettem a tóhoz és megálltam a partján. Fejemet a nap felé fordítva merengtem.Tovább akartam menni,de nem tudtam,hogy jó döntés lenne e.Lehet,a másik helyre is követnének az emberek,vagy lehet,pont olyan helybe botlunk,ahol még többen vannak...

Mindig,általában,SOHA ;))
 
glogobabaDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:29 | Üzenet # 32
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Szinte hihetetlen,hogy még nem vettek észre-gomdoltam. Aztán rájöttem,hogy eddig csak én láthattam őket,de most már én sem,mert hirtelen eltűntek a szemem elől.Aggódva ügettem körül.Aztán megláttam a mén (valószínűleg vezérmén lehetett) és lassan követni kezdtem.De ekkor hirtelen felbukkant előttem egy kő,így a láthatatlanságom szertefoszlott.Hangos puffanással estem a földre,miközben fájdalmasan nyihogtam egyet.
 
ZamírDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:47 | Üzenet # 33
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Felkaptam a fejem,és hátranéztem.Ahogy megláttam a felbukott kancát,odaügettem és megálltam mellette.-Jól vagy?-hajtottam le a fejem hozzá.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
glogobabaDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:51 | Üzenet # 34
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
-Öhmm...Remekül ^^ Jobban nem is lehetnék!-válaszoltam,de nem elég meggyőzően.
"Úristen,így beégtem az első találkozásunkkor...ezt is csak a jó öreg Pirkadat tudja elintézni xD"-gondoltam,mielőtt fürgén (szerintem egy kicsit túl fürgén is,mivel hatalmasat nyilallt az oldalamba) felugrottam,és megszólítottam:
-Amúgy Pirkadat vagyok.
 
ZamírDátum: Szerda, 2011.10.19, 17:55 | Üzenet # 35
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Csak óvatosan...-mondtam.-Stranger-bólintottam vidáman.-A ménes vezérménje.És,mi járatban,kedves Pirkadat?

Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Szerda, 2011.10.19, 18:30 | Üzenet # 36
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Lementem a dombról, és lefeküdtem egy kaktusz árnyékába. Félig lehunytam a szemem, és a lábam magam alá húzva leraktam a fejemet a puha homokra. Nem vettem észre a felém lopakodó, így meglepetten kaptam fel a fejem, mikor az rám ugrott. Egy fülsértő nyerítést hallattam. Igyekeztem felállni, csakhogy a nagymacska elég kövér lehetett (-.- xD), vagy hím volt, mivel nem tudtam talpra állni.
 
glogobabaDátum: Szerda, 2011.10.19, 18:46 | Üzenet # 37
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
-Csak épp erre jártam....(mondtam,miközben arra gondoltam,hogy hogy lehetek ilyen béna)
Amúgy nagy a ménesed? -kérdeztem udvariasan.
 
Connemara06Dátum: Szerda, 2011.10.19, 18:51 | Üzenet # 38
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Megláttam a szürke mént aki mellett egy kanca volt.Odaügettem hozzájuk.Megkérdeztem tőlük.:
-Hallottátok ezt a nyerítést?Nem messze egy ló szerintem fogságba esett.Segítünk kell neki!Nem vagyok félénk de nem küzdök le egyszerre 5 pumát.Na, jöttök segíteni?


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Szerda, 2011.10.19, 19:17 | Üzenet # 39
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Sikerült nagy nehezen felállnom. Elbotladoztam a kaktusztól. Éreztem, hogy nyomja a hátam a puma mancsa, de annyira nehéz volt, hogy csak egy apró szökkenést tudtam megtenni, amire a ragadozó persze meg se zöttyent. Szorította a nyakam, de vettem egy nagy levegőt és szinte fuldokolva felnyerítettem, amiből félig hörgés lett. Éreztem a lovak szagát, de volt egy domb köztünk, és persze ha betoppanok hozzájuk épp egy pumát lovagoltatva, az nem lenne egy kellemes meglepetés. Hirtelen ötlettől vezérelve ledobtam magam a földre, és ide-oda gurulva hemperegtem. Sok eredményt nem értem el, mivel a puma csalafinta volt, és leszorított a földre, de úgy, hogy mozdulni se tudtam, csak a lábammal kapálóztam.

"Why so serious?"
 
BocipaciDátum: Szerda, 2011.10.19, 20:50 | Üzenet # 40
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
A kósziklák mögül tökéletesen látszott, hogy egy lovat megtámadott egy puma. Éleset nyerítettem, tudtam, hogy Stranger felismeri ezt a fajta nyerítést, és azt is, hogy a hangot én adtam ki. Mintha ágyúból lőttek volna ki... - úgy száguldottam a hang felé,ám nem sokkal a célpont előtt elbizontalanodtam, merről jött a hang.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ghxyDátum: Szerda, 2011.10.19, 21:11 | Üzenet # 41
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Rémületemben mozdulatlanul feküdtem. Oka volt: a puma, mielőtt tovább gyötört volna, elégedetten nyammogni kezdett. Minden hangot élesen hallottam, ahogy az éles nyerítést és a nagymacska hangkiadását is: nyammimam...omnom.
Egy hirtelen mozdulattal felálltam, amivel csak magamra haragítottam a ragadozót, és én már hullafáradt voltam. Amúgy is vérző lábamat kezdte el harapdálni. Mikor foga belémmélyedt, keservesen felnyerítettem. Mintha valamim nagyon megsérült volna... Talán az inam? Kirántottam a lábamat az erős állkapcsok közül, és vágtázni szerettem volna az oázis felé... De csak szerettem VOLNA! Mert nem tudtam. Elbotorkáltam egy árnyékot adó sziklához. Szürke szőröm vöröslött a vértől, bal első lábam pedig borzalmasan nézett ki, én is hányingert kaptam, mikor rápillantottam. A puma szerencsére megzavarodott, nem tudta, hova lett a lábam, de érezte a vér szagát. Csakhogy nem csak én véreztem. Egy közelben lévő, nemrég levadászott állat "illatozott". A puma nagy lelkesen megindult a dög felé.
Felsóhajtottam, és az oldalamra feküdtem. Lehunytam a szemem, de ezúttal füleltem. Úgy gondoltam, nem maradt reményem... "De nem! Egy kicsit nagyon mély seb és egy ínhúzódás miatt csak nem fogok elpusztulni!" Ez a gondolat élt bennem, mindaddig, míg bágyadtan elterültem. Meleg volt, nagyon meleg. No meg még egy ilyen kaland... Olyajaj...
 
Connemara06Dátum: Szerda, 2011.10.19, 21:30 | Üzenet # 42
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Mire a ló elcsendesedett felfutottam a dombra.Megláttam a lovat aki kidőlve feküdt.Előszőr azt hittem nem él,de aztán láttam megmozdult.Odavágtattam hozzá.
-Úristen te nagyon megsérültél!Kiálltottam.-A puma eltűnt úgyhogy egyenlőre biztonságba vagy.Itt maradok veled és megvárom hogy jöjjön segítség.Nem hagyhatlak itt!Várjál nyerítek biztos mindjárt jön egy ló abból a nagy ménesből ami a domb túloldalán van!Pihenj majd én vigyázok rád!
-Nyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa!!!


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Csütörtök, 2011.10.20, 06:15 | Üzenet # 43
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
-Kö-köszönöm-mondtam bágyadtan. Nagyon kimerült voltam, és vízre is lett volna szükségem. Megpróbáltam felállni. Nehezen ment, úgyhogy inkább visszafeküdtem. Láttam, hogy fekete madarak közelítenek a szikla fölé, ami alatt én és Angel állt. Vagyis csak Angel állt. Nyilván megérezték, hogy a sérülésem nagyon súlyos... Eh, a puma miatt van!
 
Connemara06Dátum: Csütörtök, 2011.10.20, 15:32 | Üzenet # 44
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Én is megláttam a nagy madarakat.Két lábra álltam és elkezdtem csapkodni mire azok elmentek.
-Szomjas vagy?Kérdeztem de látszott rajta hogy igen szomjas.Honnét szerezzek vizet?
Ekkor megláttam egy kis szikla mögött egy kis vizet.Hogy hozzam el neki?Arra gondoltam hogy a számba veszek egy kicsit és a nyitott szájába öntöm.
-Mindjárt jövök egy perc és itt leszel vízzel!Mondtam neki de már ügettem is el a vízhez.


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Csütörtök, 2011.10.20, 16:54 | Üzenet # 45
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Hálásan megköszöntem a segítséget. Ám hirtelen düh fogott el. Csak azért is lábra állok! Ha itt maradok elpusztulok, szóval inkább próbálkozok.
Sokára bár, de három lábammal megálltam a magam patáján. Fölvetettem a fejemet, és fújtam egy nagyot. Végre! Megcsináltam!
 
Connemara06Dátum: Csütörtök, 2011.10.20, 18:02 | Üzenet # 46
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Ahogy oda értem majdnem kicsurgott a számból a víz.
-Látom sikerült lábra állnod.Segítek átmenni a dombon ott meg majd a gyönyörű vezérmén azt hiszem Stranger majd segít még.Na gyere induljunk!


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Csütörtök, 2011.10.20, 18:07 | Üzenet # 47
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Felkaptam a fejem Zápor nyerítésére.Egyenesen a hang felé vágtattam,majd a domb tetején megtorpantam,és a két kancára néztem.Miután felmértem a helyzetet,odaügettem hozzájuk.

Mindig,általában,SOHA ;))
 
Connemara06Dátum: Csütörtök, 2011.10.20, 18:09 | Üzenet # 48
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
-Jaj de jó hogy itt vagy!Segítenél?

Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Csütörtök, 2011.10.20, 18:10 | Üzenet # 49
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
-Azonnal-bólintottam Angel felé,majd a másik szürke kancához lépkedtem.-Stranger vagyok,szolgálatodra-hajtottam le a fejem hozzá és kedvesen ránéztem.-Hol sérültél meg?

Mindig,általában,SOHA ;))
 
Connemara06Dátum: Csütörtök, 2011.10.20, 18:14 | Üzenet # 50
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Vártam hogy a szürke válaszoljon..,.

Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Keresés: