Hokalovi Blog

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Zamír  
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Szerep
ZamírDátum: Hétfő, 2011.10.24, 19:37 | Üzenet # 501
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Premier:
-He he-forgattam meg a szemem.-Azért igazán szólhattál volna...tudod,hogy mindig szívesen segítünk-csóváltam a fejem.Mindkét pajtásomnál nagyobb voltam,ilyenkor mégis úgy éreztem,felülkerekednek rajtam a "beszólásaikkal",de egyébként mulattató volt.-Na megyünk már?-toporogtam.-Tűkön állok már,olyan kíváncsi vagyok.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Hétfő, 2011.10.24, 19:41 | Üzenet # 502
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Blacky:
-Beee, szándékosan nem mutattam meg, főleg nem neked-nyújtottam Premierre a nyelvem.
*Mindhárman csendesen állnak...*

Hozzáadva (2011-10-24, 10:41 PM)
---------------------------------------------
Blacky:
-Ja! Utááánam (már ha senki se mondja, hihi)-nyihogtam.
(A hét vezérből vett jelenet xD)


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Hétfő, 2011.10.24, 19:44 | Üzenet # 503
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Premier:
-Ezt meg hogy értsem?-néztem rá tettetetten sértődött képpel.-Hajrá!-nyerítettem fel hangosan,majd lassú ügetésbe kezdtem,hogy Pearl-nek is kényelmes legyen a tempó és tudja mutatni az utat.-Hölgyeké az elsőbbség-böktem fejemmel a domb felé.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Hétfő, 2011.10.24, 19:52 | Üzenet # 504
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Blacky:
-Azt jelenti, amit te mondtál: hölgyeké az elsőbbség! De ez már csak így van... Ez az élet rendje!-ügettem előre sántikálva.
-Na, itt is vagyunk-álltam meg egy meredek mélyedés mellett. Rátettem a vékony homokrétegre a lábam, majd hagytam, hadd vigyen le a kis homokcsúszda. Végül feltápászkodtam, és megvártam a többieket egy kis sziklateremben.


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Hétfő, 2011.10.24, 19:56 | Üzenet # 505
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Premier:
Én ahelyett,hogy lecsúsztam volna,lassan egyensúlyozva ereszkedtem lefelé,majd amikor már csak egy méter volt,leugrottam.-Azta...-néztem körbe.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Hétfő, 2011.10.24, 20:06 | Üzenet # 506
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Blacky:
-Ez nem minden. Van még a Vágtázó, a Kisforrás és a Mohavölgy... A Mohavölgynél van egy kijárat, és azért Mohavölgy, mert mohához hasonló növények vannak ott. Aztááán... Van egy kis rabilintus (keveri szegényke a labirintust ezzel xD), abban nem könnyű eltévedni, legalábbis ha egy jó módszert alkamazol... Utána van a Folyóút, az egy folyó melletti kis utacska... És végül...-mondtam mélyen barátom szemébe nézve-...a Sárkánytorok. Ez nagyon sötét hely. Nincs ragadozó, de félelmetes az a terem. Egy lelógó szikláról neveztem el. A szikla a Sárkányfog. És a Fog után van a kijárat, két kanyar után... Tök jó barlang! De várjuk meg Silvert!


"Why so serious?"
 
glogobabaDátum: Hétfő, 2011.10.24, 20:13 | Üzenet # 507
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Lehajtott fejjel kullogtam arra a dombra,ahol az előbb még Stranger állt.Szememmel pásztázni kezdtem a tájat. Épp időben ahhoz,hogy meglássam az elvonuló viharfelhőt."Hajh,pedig jól esett volna egy kis eső."-gondoltam,miközben rájöttem arra a nagyon fontos tényre,hogy szeretem az esőt.xD
-La Vie?-kérdeztem Strangert,és megint körbenéztem.
 
ghxyDátum: Hétfő, 2011.10.24, 20:24 | Üzenet # 508
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Moon:
Már sok ideje vágtáztam, de nem fáradtam ki. Hamarosan megláttam néhány kis fácskát, és egy csillogó tavat. Biztos nem képzelődöm, nem lehet délibáb! Dacosan felvetettem a fejem. Heh! Viszlát emberek! Odabattyogtam az egyik fához, és leszakítottam a kantárt. Majd a fogammal levettem, és eldobtam. Nekem nem kell!

Hozzáadva (2011-10-24, 11:24 PM)
---------------------------------------------
Zafír:
Kicsit trutyinak éreztem magam, ezért kicsit nekiálltam vágtázni. Mikor egy kört megtettem, La Vie (ha fut) kétszer lekörözött.


"Why so serious?"
 
glogobabaDátum: Hétfő, 2011.10.24, 20:26 | Üzenet # 509
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
(nah húztam aludni.Jóéjt mindenkinek! ^^)
 
Connemara06Dátum: Hétfő, 2011.10.24, 20:31 | Üzenet # 510
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Szélvész:

-Itt vagyok!Bocsánat de Angel tanított úgyhogy most már indulhatunk.Mehetek hátul?Légyszi!


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.25, 14:32 | Üzenet # 511
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Stranger:
-Ott van valahol...rombolja a természetet-tettem hozzá,amikor láttam,hogy patája olyan erővel éri a földet,hogy mindenfele föld és fűdarabok voltak amerre csak ment.

La Vie:
Visszaváltottam hosszú ügetésbe és amíg Zafír vágtázott addig mellette haladtam.

Hozzáadva (2011-10-25, 5:32 PM)
---------------------------------------------
Premier:
-Szuper...no problem,meg lehet oldani.Vájunk egy kis lyukat a falba és akkor ott be tud menni a fény a Sárkányterembe. De ez mind a föld alatt van?


Mindig,általában,SOHA ;))
 
FrizlovacskaDátum: Kedd, 2011.10.25, 14:34 | Üzenet # 512
Shetlandi
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elmegyek megketesni la viet
 
glogobabaDátum: Kedd, 2011.10.25, 14:44 | Üzenet # 513
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Észvesztve rohantam le a dombról,majd mikor már lent voltam,kinyögtem egy halvány "Köszi!"-t,majd továbbindultam.Ekkor megláttam La Vie-t.Épp Zafírral vágtázott körbe,én pedig megpróbáltam őket beérni.
-Csatlakozhatok?-kérdeztem mikor elértem Vie-t.:)
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.25, 14:54 | Üzenet # 514
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Egy verseny közepébe csöppentem. Csatlakoztam a galoppba.
- Versenyeztek? - Kérdeztem a négyes "sor" végén álló La Vietől.


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
Connemara06Dátum: Kedd, 2011.10.25, 16:31 | Üzenet # 515
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Angel:

-Én is szeretnék vágtázni!Csatlakoztam.


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:09 | Üzenet # 516
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
La Vie:
-Na végre!-sóhajtottam megkönnyebülten.-Kezdtem unni ezt a tempót...na gyerünk!-toporogtam,majd előre ugorva vad galoppba csaptam át.(komolyan mondom,Vie az kiakasztó xDHa lenne egy ilyen lovam,beneveznék egy két hétig tartó távlovas versenybe,ahol nincsenek pihenőhelyek,majd húznék haza a kupával XD)


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:29 | Üzenet # 517
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Moon:
Lefeküdtem nemrég felfedezett oáziom partjára, és élveztem a napot. Még mindig volt egy kis bűntudatom.
- - -
Zafír:
Megláttam, hogy Vie kilő, és mivel bemelegedtem, utánaeredtem. Hamar beértem.
-Nah, megyünk?-vigyorogtam rá, majd egy aprót bakolva megindultam. Hosszú lépteimmel egyre távolabb kerültem a többiektől, de még nem váltottam lábat; meglepetésnek szánom *gonoszan vigyorog*
- - -
Blacky:
-Jó, de én megyek elől! Amúgy nem ajánlom a kaparást: iszonyú kemény a fal! Látjátok azt a ragyás részt? Nem hiszitek el... Negyedórán keresztül azt rugdostam, csapkodtam, és alig jött le belőle valami... Nah, induljunk!

Hozzáadva (2011-10-25, 8:29 PM)
---------------------------------------------
*oázisom


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:32 | Üzenet # 518
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
La Vie:
Egy lassú sprintben Zafír után eredtem,majd visszavéve az iramomból mellette maradtam.-Zápor ellen hiába váltasz lábat szerintem,nem érsz vele semmit-néztem rá.Lábamat a földhöz csaptam,így egyet előre ugrottam,de csak stílusosságból,így megvártam Zafírt.

Stranger:
A versenyt figyeltem.

Hozzáadva (2011-10-25, 8:32 PM)
---------------------------------------------
Premier:
-Rendben.Menjünk!-álltam mellé.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:41 | Üzenet # 519
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Egyenlőre La Vie egy lóhossz távolságra vezetett tőlem, de még így is én voltam a második.
- Hol a cél? - Üvöltöttem


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:43 | Üzenet # 520
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
La Vie:
-Az oázis határától egy kilométerre,hogy nyílt terepen is legyünk!-nyihogtam vissza,majd elvágtattam Zafír mellett.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:47 | Üzenet # 521
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zafír:
-Mindegy, az a lényeg, hogy nem jövök ki a formából. Vuah, vigyázz, muszáj bakolnom!-mondtam, majd egy hatalmas ugrás után kirúgtam. Ezt sorozatban megcsináltam, mondhatom, jól esett, nagyon. De ez a tempó kellemetlenül lassú volt.
-Bocs, most megyek, lefutok pár kört... Eddig mindennap csak ettem és híztam-húztam el a szám, majd előreiramodtam. Öt kör után sem álltam meg, gyors galoppban vágtáztam. Heheee! És ez csak a bemelegítő! Ennyire hosszú?
- - -
Blacky:
-Oks. Óvatosan, el ne essünk...!-mondtam, majd elindultam.
-Óh, elfelejtettem a legeselegeslegeslegesleges... (ezt sorolom, majd vki szóljon rám, mert ha nem, egész végig ezt fogja mondani Blacky xD)

Hozzáadva (2011-10-25, 8:47 PM)
---------------------------------------------
Zafír:
Nyerítettem egy nagyot, majd Vie után galoppoztam. Hosszúakat léptem, de így is gyors voltam. Zápor és Vie fej-fej mellett haladtak (?), de hamar beértem őket. Így már hárman vágtáztunk egy sorban.


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:48 | Üzenet # 522
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Premier:
-Mondjad már!

La Vie:
Előre sprinteltem,a Zafírral és Záporral zárt sorral mit sem törődve,és hátra sem nézve galoppoztam,szlalomoztam fák között.Amíg a többiek nem érnek közel,addig nem akartam megerőltetni magam.


Mindig,általában,SOHA ;))

Az üzenetet módosította: Zamír - Kedd, 2011.10.25, 17:49
 
ghxyDátum: Kedd, 2011.10.25, 17:55 | Üzenet # 523
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zafír:
Nem engedtem el Viet. Nyugodtan vágtáztam az oldalánál. Majd a nyílt terepen...
- - -
Blacky:
...Jah, na, a legeslegeslegszebb termet... A Smaragdgyöngyöt. Az... Az egy álom... Minden... Úristen, majd meglátjátok. Nézzétek, ez a Vágtázó!-mutattam egy hatalmas terem felé. Kellőképp világos volt, és a talaja sima. (Focipálya nagyságú terem)
-Ha akartok, megállhatunk.


"Why so serious?"
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.25, 18:00 | Üzenet # 524
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Elhagytuk az oázist. Már mind csak vágtáztunk, de az is gyors tempónak felelt meg.

Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ghxyDátum: Kedd, 2011.10.25, 18:01 | Üzenet # 525
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zafír:
-Hol van a szél?-kiáltottam át a szelet már újra Vie mellett vágtázva. Láthatóan már halálra idegesítettem, hogy ott vagyok xD


"Why so serious?"
 
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Szerep (Kezdődjék a játék! :))
Keresés: