Hokalovi Blog

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Zamír  
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Karakterek listája (A szabályzat alapján írd le karaktered tulajdonságait.)
Karakterek listája
BocipaciDátum: Hétfő, 2011.10.17, 20:34 | Üzenet # 1
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Amiket érdemes lenne tudni...:
- Kép (Lehetőleg fotó legyen, ne rajz)
- Név
- Fajta (Lehetőleg berber, vagy arab, de pontos megkötés nincs. Javasolt fajták azonban: Arab-, és berber félvérek, továbbá sivatagot tűrő/eredetileg is sivatagi fajták.)
- Születési év
- Szín
- Rövid jellemzés, mely magába foglalja a ló életét, tulajdonságát.

---
A káromkodás minden mértékben tilos! Az írásjelek száma ne haladja meg a hármat, de végesetben is csak az öt a megengedett! Káromkodni, illetve jó ízlést sértő, vagy rasszista megjegyzést tenni szintén tilos!

Köszönöm.
Jó fórumozást! :)


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
glogobabaDátum: Kedd, 2011.10.18, 13:38 | Üzenet # 2
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 121
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Kép:

- Név : Pirkadat
- Fajta : arab telivér
- Születési év 2009.március.27.
- Szín: szürke (de inkább hófehér xD)
- Rövid jellemzés, mely magába foglalja a ló életét, tulajdonságát. :
Születésem évében egy híres arab tenyészfarmon láttam meg a napvilágot.Azonban édesanyám nem akart magához venni,és eltaszított.A lovak között pedig igazi "primadonnának" számítottam,minden csődör megfordult utánam.Nevelőszülőm,egy emberlány volt,míg elértem az 1 éves kort,onnantól kezdve csatlakoztam a frissen leválasztott csikók csapatához.Elkezdődött a betörésem.Először kényeskedve kiügettem a pályáról,mert hallani sem akartam az emberekről,de befogtak,és megvertek.Azóta gyűlölöm az embereket.2 éves koromban úgy döntöttem,ezt nem tűröm tovább,így elszöktem.Szerencsére nem egyedül.Jött velem még 2 csődörcsikó,azonban az egyikük pumatámadásban már az első hónapban elpusztult.Azóta járom a vidéket egyedül,mert másik kísérőmet kereskedők befogták és elhurcolták.Nem szeretem a magányt,társas lény vagyok,központi személyiség.A környezetem általában kedvel,de néha igazán beképzelt is tudok lenni.
 
BocipaciDátum: Kedd, 2011.10.18, 16:40 | Üzenet # 3
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
- Kép:


(Bal oldali paci a következő képeken....: )



- Név: Zápor / Zivatar
- Fajta: Arab félvér (Musztáng vér is csörgedezik az ereiben)
- Születési év: 2006
- Szín: Szürke
- Jellemzés és történet:
"A pej kanca elvágtatott. Csak porzott mögötte az út, és a porból lassan kivált anyám holtteste. A harcban engem védett meg attól, hogy elraboljanak.... Ott helyben megfogadtam, hogy anyukám nyomdokaiba lépek!" / A fiatal Zápor emléke
Édesanyám vezérkanca volt, egy teljes ménest hagyott magára, de én sohase láttam többé azt. Két nap vándorlás után egy kedves ló fogadott be, ám az idő őt is utólérte. Én felcseperedtem, és ígéretem valóra váltottam...


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
Connemara06Dátum: Kedd, 2011.10.18, 17:39 | Üzenet # 4
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Név:Angel
Fajta:Arab Telivér
Születési év:2007
Szín: Albínó
Nem:kanca
Jellemzés és élete:
Amikor két hónapos voltam csak annyit láttam hogy az én anyámat elfogják és elvezetik az emberek...
teljesen magamra maradtam.Mióta felcseperedtem azóta keresek egy ménest ahol találkozok egy csodás ménnel akinek ellek egy,két csikót...
Jellemzés:Szerény, de bátor, s büszke családjára akinek egyetlen tagja már csak ő.Szereti a kalandokat de a szíve attól még nagy.
Kép:


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ghxyDátum: Kedd, 2011.10.18, 18:04 | Üzenet # 5
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Kép:



- Név: Zafír
- Fajta: Arab (de ősei között vannak berber lovak)
- Születési év: 2008
- Szín: szürke
- Rövid jellemzés és történet: Mindig merész kancacsikó voltam, általában elkóboroltam a ménestől. Sokszor majdnem prérifarkas áldozata lettem, máskor meg keselyűk csaptak le rám. Ám egyszer messzire elkóboroltam. Anya utánamment, de egy hatalmas puma terített a földre. Anyám megvédett, és visszaakartunk száguldani a ménesbe, ám néhány ember a farmjára hajtott minket. Csak arra emlékszem, hogy mikor engem szerettek volna betörni, anya megint a védelmemre kelt. Nagyon fáradt volt, de küzdött. Egy ember lefogott a földre tepert, letakarta a szemem. Aztán egy durranás, és anyám nyerítése nem hangzott el többé. Éjjel annyira hangoskodtam a karámban, hogy az emberek lejöttek (valószínűleg megverni), de felrúgtam őket, és átrepültem a kerítést. Azóta egyedül vándorlok, szinte minden bajba belekeveredek. Ám sok baj szerencsésen végződik...


"Why so serious?"
 
Connemara06Dátum: Szombat, 2011.10.22, 19:00 | Üzenet # 6
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Név:Feketetűz
Fajta:Arab Telivér
Születési év:2004
Szín:fekete
Nem: mén
Jellemzők:Angel apja,a ménessel együtt vándorol.
Kép:


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
FrizlovacskaDátum: Vasárnap, 2011.10.23, 07:40 | Üzenet # 7
Shetlandi
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Kép:

- Név.Futótűz
- Fajta:Musztáng
- Születési év:2007
- Szín:zsufakó
 
PetraDátum: Szombat, 2011.10.29, 10:20 | Üzenet # 8
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Állapot: Offline
-Kép:

- Név: Welle
- Fajta: Quarter Horse
- Születési év: 2006
- Szín: sárga
- Nem: kanca
- Rövid jellemzés és történet:
Az embereknél születtem. Kiképeztek engem cutting szakágra. Velem nem bántak rosszul az emberek. Negyedik születésnapomon kiütött az istállótűz. Minden lovat kimenekítettek a gazdáim. Így lettem szabad. Egyedül kóborlok, ezért megszerettem az egyedüllétet. Nekem csak a jelen számít, a múlt és a jövő nem létezik számomra. Sokat mozgok, nehéz engem felhergelni, nem félek a ragadozóktól. Ha befogad egy ménes, elviselem a rangsor alját, nem szeretek irányítani. Jobban kedvelem az elnyomást, mint ha pl tőlem kérnek tanácsot.
(lehetek kóbor ló? mármint nem vagyok a ménesben, hanem egyedül vándorlok.)
 
FrizlovacskaDátum: Csütörtök, 2011.11.03, 09:12 | Üzenet # 9
Shetlandi
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Név: Nina
Faj: Musztáng
Születési év : 2008
Szín: fakó
Nem: Kanca
Rövid jellemzés történet: Én szabadnak születtem kicsi csikó korom óta szabad vagyok csak féléves koromba elszakadtam az anyámtól azóta egyedül élk és vádorlom.
 
PumpedliDátum: Csütörtök, 2011.11.10, 18:11 | Üzenet # 10
Hucul
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 56
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Név:Shiver
Nem:csődör
Kor: 5 éves
Fajta:Akhal-tekini
Szín:pej
Jellemzés:Shiver vadon született, és ez meg is látszik a jellemén. Apja a ménese vezércsődöre volt, így legtöbb jó tulajdonságát örökölte, heves természetével együtt. Okos ló, de igen meggondolatlan, emiatt gyakran bajba keveredik. Méneséből száműzték egy durvább összetűzés miatt, ezért hamar meg kellett tanulnia gondoskodni magáról. Egyelőre egyedül járja a sivatagot.
Tulajdonságok(felsorolásxD) : lobbanékony, okos, ravasz, erős, magabiztos, kicsit agresszív, nagyon gyors, vezértípus, senkinek sem hódol be, makacs, meggondolatlan, heves, harcias
Kép:
 
Alex30Dátum: Hétfő, 2011.11.14, 17:50 | Üzenet # 11
Falabella
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
- Név : Bandera
-Jelentése:Zászló
- Fajta: arab-musztáng keverék (inkább musztáng)
- Születési év : 2006
- Szín:Nagyon sötét májsárga
- Rövid jellemzés, mely magába foglalja a ló életét, tulajdonságát.
A sivatagban születtem egy hatalmas ménesben.Nagyon virgonc voltam (és még most is).Aztán egy veszéllyesebb helyre vándoroltunk.Két csikó maradt csak, én, és egy kanca Mariposa (pillangó).Két éves koromig nem történt semmi. Az év nyarán több ló jelent meg a ménes körül.Mindenkit befogtak, és évekig tartottak fogságban, de aztán elegem lett és elszöktem.Azóta vándorolok a sivatagban.
Kép:


-Ott a szörny!
-Hol? A nyúlon túl?
-Neem a nyúl az....!
 
eszter1999Dátum: Szombat, 2011.11.19, 20:09 | Üzenet # 12
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 2
Állapot: Offline
-Név:Tamila
-Fajta:Arab telivér
-Születési év:2008
-Szín:egérszürke
-Pár:Feketetűz
-Jellemzés:Kedves,barátságos,egy kissé félénk az emberekkel mert verték,amúgy játékos és szereti a társaságot.Csikó korában egyedül élt,ezért nem tud megbízni annyira az emberekben.
Kép:


Stefi!Terepen az ász!
 
PetraDátum: Szombat, 2011.11.19, 20:32 | Üzenet # 13
Quarter horse
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Állapot: Offline
- Név: Shaphira (ejtsd: Szafira)
- Fajta: berber
- Születési év: 2007 (de igazából 2006. dec. 31. pontban éjfélkor született, szal nem tudni :))
- Szín: szürke
- Rövid jellemzés, mely magába foglalja a ló életét, tulajdonságát:
Vadlónak születtem, és így is cseperedtem fel. Többször befogtak életem során, de mindig kikeveredtem a bajból. Heves, nyugtalan természetem van és imádok száguldozni. Több napot is képes vagyok gyors vágtában megállás nélkül megtenni. Kevesen tudnak csak utolérni verseny ill. vágta közben. Koromhoz képest gyönyörű vagyok, mindig kiválok a sokaságból.
Kép:



 
ghxyDátum: Csütörtök, 2011.11.24, 19:18 | Üzenet # 14
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Kép:

- Név: Velvet Eyes
- Becézés: Velvet
- Születési év: 2007. Június. 15.
- Szín: ?
- Rövid jellemzés, mely magába foglalja a ló életét, tulajdonságát:
Nem félek az emberektől. Bátor, ám nem vakmerő vagyok. Félénk, szerény ló vagyok, ám szerénységem nem akadályoz meg abban, hogy hagyjam, hogy legyőzzenek. Csikókorom normális volt, egyszerűen elvándoroltam a családomtól. Már nem emlékszem rájuk, csak néha-néha.
Megvédem társaimat. Bármilyen sértésre, bókra stb.-re nagyon érzékenyen reagálok (rögtön sír, elpirul stb).


"Why so serious?"
 
AlixsikDátum: Vasárnap, 2011.11.27, 16:58 | Üzenet # 15
Hucul
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 42
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Név:Reine(Királynő)
Fajta:Arab félvér
Születési év:2009
Szín:Sárga
Nagyon rosszul bántak velem azért elszöktem.Azóta szelem a sivatagot és keresem a helyem.
Hamar bízok meg állatokban,az emberekben kevésbé.


"Allah fogott egy marék déli szellet és megalkotta a lovat."
 
BocipaciDátum: Vasárnap, 2011.11.27, 22:32 | Üzenet # 16
Kladrubi
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 679
Kitüntetések: 28
Hírnév: 26
Állapot: Offline
Heartless Soul
Kép:

Kor: 7
Fajta: Szellem-unikornis (Amúgy eredetileg egy berber félvér, másik fele fríz)
Szín: Fekete
Nem: Kanca
Tulajdonság: Titokzatos, komor, ám korántsem olyan bölcs, mint amilyennek tűnni akar.
Egyediség: Csak olyan ló lehet szellem, akinek komoly oka van rá... Soul a felsőbb erőktől szarvat, és sötét rejtőszínt is kapott, hogy könnyebben bosszút állhasson... Egy sötét szellem csak indokolt esetben látszik igazán (mint a képen) egyéb esetben csak egy rémisztő árnyék. Erős napsütésben hamar fáradnak, és teljesen láthatatlanok. Teliholdkor, éjfél előtt-, és után fél órával tapintható, teljes értékű lóvá válik. Soulnak oka, hogy szellem maradt az volt, hogy életét egy ember miatt szenvedte végig... (Ezt majd játék közben elmeséli)
Soul jelenlétét mindenki egy kellemetlen borzongással érzi meg, aki átsétál rajta, annak előidéződnek élete legroszabb emlékei. Soul nem érzi a fizikai dolgokat. Se a súlyt, se saját maga erejét, se a sérüéseket. Gyakorlatilag nem létezik.


Hokalovi blog - admin
"A fjord póni nem makacs, csupán több időt hagy a lovasának átgondolni a hibáit" / Ismeretlen
 
ghxyDátum: Péntek, 2011.12.09, 18:54 | Üzenet # 17
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Kép

- Név: Betlegeuze
- Fajta: arab-fell keverék (játékban legyenmá' fell xD de komolyan :))
- Születési év: 1996. aug. 06.
- Szín: fekete
- Rövid jellemzés:
Fekete méncsikóként kezdtem életem, sok ideig egy ember társa voltam. Nem volt nála különösebb dolgom, így addigi életem békésen zajlott le.
Ám mielőtt gazdám elhunyt volna, utamra bocsátott.
Bátor, segítőkész ló vagyok. Nem sértődök meg egykönnyen. Szerény vagyok, de meg tudom védeni saját magamat. Büszke vagyok származásomra (Monocerus az egyik szülőm), de sose dicsekszem semmivel.

Hozzáadva (2011.12.09, 18:54)
---------------------------------------------
*
http://www.kephost.com/images4/2011/12/9/y210jpmka58l1aqotlf0.jpg


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Csütörtök, 2011.12.15, 19:52 | Üzenet # 18
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline

Játékos: Zamír
- Név: Shenée Lenwor
- Nem: nő
- Kor: 14 év(1998.március 24.)
- Testvér: Amy Lenwor
- Jellemzés:Engedékeny,bátor,kedves lány.Szereti a lovakat,bár néha kicsit ügyetlen,könnyen elbizonytalanodik.Nem valami szókimondó,mivel mindig fél,hogy megbánt másokat valamivel,így elég csöndes,és soha semmi negatívumot nem mond senkire.Megfontolt,nem dönt elhamarkodottan.
Testvérével együtt hosszú útra küldték őket,hogy elvigyenek egy fontos levelet a szüleik egyik barátjának.Ezt meg is tették,ám amikor lovaikkal egy szurdokon keltek át,a lovak csapta hangzavar kőlavinát indított el;a hátasok ledobták őket,majd saját irhájukat mentve ott hagyták a két lányt,akik azóta is a sivatagban barangolnak,egy-egy hátizsákkal.

Játékos: Bocipaci
- Név: Amy Lenwor
- Nem: nő
- Kor: 14 év (1998.március 24.)
- Testvér: Shenée Lenwor
- Jellemzés:Meggondolatlan,mindig siet a dolgokkal.Otthon versenylovas volt,így most már mindennél jobban hiányolja a lovaglást.Kimondja a véleményét,Kimondja a véleményét,könnyedén megoldja a dolgokat,nem lehet egy valamivel lekötni.Néha képes veszélybe sodorni magát,de aztán ki is húzza magát a bajból,hogyha testvére nem teszi meg,logikus gondolkozású és realista.

Képek(Shenée:barna hajú,Amy:szőkésbarna):


Mindig,általában,SOHA ;))
 
eszter1999Dátum: Szombat, 2011.12.17, 10:58 | Üzenet # 19
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Név:Lia
Nem:Kanca
Kor:2011.December.17.
Fajta:Arab-félvér(inkább egyenes feje van)
Szülők:Tamila-anya,Feketetűz-apa
Jellemzés:
Az északi-ménesben születtem.Anyám a ménesben él régóta.Szeretek játszani.
Kép:http://kepfeltoltes.hu/111217/page_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Stefi!Terepen az ász!
 
Connemara06Dátum: Szombat, 2011.12.17, 14:22 | Üzenet # 20
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
Név:Winter Crystal
Becézés:Crystal
Született:2006 január 6.
Fajta:Tiszta vérű Arab Telivér
Nem:Kanca
Élete, és jellemzés:
Felmenőim lovas farmon éltek, ám én elszöktem.Az emberek csak vertek, vertek és vertek.Ez a csikókorom.Egyszer az egyiket megharaptam majd elvágtattam.Starger ménesében van a csikóm Luna, akit Angel-re bíztam egy fontos dolog miatt el kellett mennem.De most vissza
megyek.Kedves, okos kanca vagyok, szívesen segítek másokon.
Kép:
http://kepfeltoltes.hu/111217/Winter_Crystal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.12.17, 15:07 | Üzenet # 21
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
- Név: Mestoff
- Nem: csődörcsikó
- Kor: 2 év( 2009. március 13.)
- Fajta: sivatagi arab
- Rokonok: La Vie-anya; Stranger-nagybácsi; Rigadon:unokatestvér
- Jellemzés: Tüzes virgonc csikó;teljesen az anyjára ütött. Nagyravágyó,nem szereti,ha szemtelenkednek vele;mivel úgy gondolja,sértené a büszkeségét,a vele egykorú csikókkal ellentétben soha nem játszik. Könnyen megőrzi a hidegvérét,de ha felidegesítik,könnyen felkapja a vizet,és kitör. Anyját mindennél jobban szereti,és barátait sem hagyná cserben soha;segítőkész,néha szereti a társaságot,néha meg nem. Mivel La Vie az anyja,ő már úgy született,hogy a két mellső lábában az a három ín már nincs rendben,így ugyanolyan gyorsan tud száguldozni,mint anyja,és szintúgy képes többször is lábat váltani.
Kép:


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Szombat, 2011.12.17, 16:10 | Üzenet # 22
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Név: War Admiral
- Nem: csődör
- Kor: 5 év; 2006. 06. 06.
- Fajta: Fajtiszta berber
- Jellemzés: Egy tenyészfarmon született, kiváló szülőkkel. Egy lovaglásnál megbokrosdott, ledobta lovasát es elvágtázott. Nem szereti a társaságot, védelmezi fajtársait, ha úgy gondolja szükség van rá. Gyönyörű mén.
Kép:


"Why so serious?"
 
ZamírDátum: Szombat, 2011.12.17, 18:14 | Üzenet # 23
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2823
Kitüntetések: 28
Hírnév: 7
Állapot: Offline
- Név: Zamirus
- Nem: ?
- Kor: ?
- Jellemzés: Bátor,kotnyeles madár,imád beleszólni mások dolgába. Megértő,az emberek világában pszichológusként is megállná a helyét,könnyedén old meg dolgokat és logikus gondolkozású.Nem fél másoktól,fürge,szeret repkedni és a lovak hátán pihengetni,általában északi ménesbeliekén,bár ez alól talán kivétel Adelheid.


Mindig,általában,SOHA ;))
 
ghxyDátum: Vasárnap, 2011.12.18, 13:01 | Üzenet # 24
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3980
Kitüntetések: 22
Hírnév: 5
Állapot: Offline
- Kép:


- Név: Monocerus
- Fajta: arab
- Kor: 1 év
- Szín: deresféle (később világosodik változik a szőrszíne)
- Rövid jellemzés:
Anyukám Stranger ménesében hunyt el. Ebben a ménesben élek/éltem. Visszahúzódó vagyok, szeretem az embereket. Furcsa módon utálok játszani. Fajtársaimmal ellenséges vagyok, kivéve, ha vezér vagy mén. Játszani csak emberekkel szeretek, akkor is leginkább lányokkal.


"Why so serious?"
 
Connemara06Dátum: Péntek, 2011.12.23, 14:23 | Üzenet # 25
Shire
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3403
Kitüntetések: 17
Hírnév: 4
Állapot: Offline
- Név:Luna
- Becézés:Luna
- Kor:2010. december 1.
- Nem:Kancacsikó
- Fajta:arabt telivér
- Szín:almásderes
- Jellemzés és a csikó élete:
Anyukám Winter Crystal Starnger ménesében él.Általában kedves,jó szándékú vagyok, de azért a barátomért élet-halál harcot is vívnék.Szeretem a hideget, a fagyot.Okos, gyorsvágású vagyok.Játszani mostanában már nem szoktam nagyon, inkább élem az életem.Örökre Starger ménesében szeretnék élni.
Kép:

Hozzáadva (2011.12.18, 21:46)
---------------------------------------------
kép:
http://kepfeltoltes.hu/111218/Luna__c__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hozzáadva (2011.12.18, 22:17)
---------------------------------------------
Szín:Már majdnem szürke de több helyen még almásderes de csak halványan.

Hozzáadva (2011.12.23, 14:23)
---------------------------------------------
Jellemzés és az élete:
Anyukám Starnger ménesében élt.Barátom csak egy van, Tara de nem is kell több..Meg védem magam.Nem választom előre a támadást csak végszükségben.Két ló sose lesz a barátom:Mestoff és Monocerus.A többi lóval csak elvagyok.Mióta anyukám elment, sokat változtam.Nincs aki megvédjen.Egyre vaddab leszek és talán így elveszíthetem egyetlen barátom is, Tarát.Vele kedves vagyok.


Megnyerem a versenyt,
Így én leszek a nyertes,
Ide a kupát és egy kosár almát!
 
Fórum » Hokalovi blog fórumja » Sivatag lovai » Karakterek listája (A szabályzat alapján írd le karaktered tulajdonságait.)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: